Často kladené dotazy

Zde najdete odpovědi na nejčastejší otázky, se kterými se setkáváme:

Na eshopu www.nanosilver.cz, v našich prodejnách a také u našich dalších obchodních partnerů.

Výhodné ceny, dárky, slevy, body za nákup a možnost podílet se testování a další výhody přináší členství v Klubu nanosilver, když se zaregistrujete jako NanoMan nebo NanoWoman zde.

Ano máme. Nacházejí se ve Frýdku-Místku, na ulici Ostravská 1551 a v Kyjově, Třída Komenského 607.

Naše velikosti jsou odvozeny od klasických velikostí ponožek na trhu. Na e-shopu jsou přiloženy velikostní tabulky, kde si správnou velikost pohodlně najdete.

Reklamací máme velmi málo. Záleží také na důvodu reklamace. Pokud by ale nastaly nějaké neshody nebo oprávněná nespokojenost, výrobek můžete reklamovat podle Obchodních podmínek. Řešíme je rychle a ke spokojenosti zákazníků.

Vzhledem k tomu, že se výrobky každoročně testují v nezávislých laboratořích, v zátěžových testech nebo samotnými zákazníky, jedná se o výrobky dlouhodobě prověřené.

 

Čas od času nabízíme speciální akce včetně dárkových balení. Detaily můžete sledovat ZDE nebo na www.nanosilver.cz

Stříbro je pevně vázáno v materiálu příze, je ho minimální koncentrace a působí prostřednictvím iontů. A alergií na stříbro trpí velmi malé procento lidí na světě. Byly provedeny testy  dráždivosti i testy migrace s nulovým výsledkem.

Ponožky nanosilver jsou určeny pro lidi s popisovanými problémy, ale může je nosit kdokoliv i s ohledem na jejich preventivní účinky. Pocení a související projevy pachů jsou běžnými průběhy ve společnosti, takže dodržování základních společenských i hygienických pravidel je dnes už standard.

Kolekce ponožek jsou většinou skladem s dodávkou 2-3 pracovních dní. V období Vánoc je doba delší vlivem náročnějších podmínek přepravců.

Máme, informujte se na našem telefonním čísle 604 915 654 nebo pošlete dotaz na info@nanosilver.cz se svým kontaktem.

Máte další otázky? Odpovědi pravděpodobně naleznete zde.